MENU
Logo Made in Germany EXCIDA 2017
بازگشت به تماس ها

Koelnmesse GmbH

Koelnmesse GmbH

نمایشگاه‌های تجاری برگزار شده در کلن/آلمان بین‌المللی هستند و شرکت Koelnmesse بیش از 30 رویداد خود را در کشورهای خارجی برگزار می‌کند. فعالیت‌های تجاری جهانی Koelnmesse برای مشتریانش فوق‌العاده سودمند است و این شرکت در بیش از 100 کشور دارای شرکت‌های تابعه، نمایندگان خارجی و دفاتر نمایندگی می‌باشد.

شرکت Koelnmesse که در سال 1922 تأسیس شد٬ در حال حاضر برای حدود 25 بخش تجاری٬ نمایشگاه‌های تجاری اصلی برگزار می‌کند و در زمینه‌های مبلمان٬ طراحی داخلی و منسوجات؛ مواد غذایی؛ خانه٬ باغچه و اوقات فراغت؛ سلامت٬ سبک زندگی و امکانات رفاهی؛ IT و سرگرمی دیجیتال؛ ارتباطات٬ هنر و مد و فناوری و محیط زیست فعالیت دارد. بیش از 44,000 شرکت که محصولات خود را به نمایش می‌گذارند و بیشتر از 2.5 میلیون بازدیدکننده در رویدادهای خود Koelnmesse که مجموعاً تعداد آن به حدود 80 رویداد می‌رسد٬ شرکت می‌کنند. به طور میانگین 60 درصد از شرکت‌کنندگان و بازدیدکنندگان از کشورهای خارجی می‌آیند. مرکز نمایشگاهی Koelnmesse که مساحت فضای سالن آن 284,000 متر مربع است٬ پنجمین مرکز نمایشگاهی بزرگ از نوع خود در جهان و یکی از جذاب‌ترین آنها به شمار می‌رود.

Koelnmesse‏٬ به منظور یاری رساندن به مشتریان خود در امر جهانی کردن فعالیت‌های تجاری‌شان٬ برای برگزار کردن نمایشگاه‌های تجاری در خارج از کشور - مخصوصاً در بخش‌هایی که شرکت برای آنها نمایشگاه‌های تجاری جهانی صرا در کلن برگزار می‌کند - با شرکت‌های تابعه خود که به صورت محلی تأسیس شده‌اند همکاری می‌نماید. از نظر منطقه‌ای٬ تمرکز شرکت بر روی بازارهای پررونق چین و هند است. بعلاوه٬ شرکت Koelnmesse از طرف ایالات آلمان و وزارتخانه‌های فدرال مختلف٬ جایگاه‌های اطلاعات و مشارکت‌های مشترک را سازماندهی می‌‌کند. شرکت Koelnmesse در مهمترین بازارهای جهان از مشتریان خود پشتیبانی می‌کند٬ خواه در یکی از رویدادهای خود Koelnmesse و یا در نمایشگاه‌های تجاری در کشورهای خارجی شرکت کنند. 

 آدرس پستی:
Koelnmesse GmbH
صندوق پستی Box 210760
50532 Cologne
Germany

Koelnmesse GmbH
Messeplatz 1
50679 Cologne
Germany

تلفن: ‎+49 221 8210
فکس: ‎+ 49 221 8212574

ایمیل: info@koelnmesse.de
نشانی اینترنتی: www.koelnmesse.com

سازمان دهنده شخصی شما

سازمان دهنده شخصی شما

چاپ فهرست  |  ذخیره به صورت PDF
این سازمان دهنده شخصی شما برای مدیریت ارتباطات شما با عرضه کنندگان آلمانی است.